Het Deltion College Jong of oud, bedrijf of instantie, studerend of werkend: het Deltion College in Zwolle is er voor iedereen! Voor mbo-opleidingen, bij- of omscholing, maatwerk voor bedrijven, als samenwerkingspartner én als inspirerende werkgever. Werken bij het Deltion College is werken aan de toekomst van onze studenten én die van jouzelf en je vakgebied. In een uitdagende omgeving lever je samen met je collega’s een bijdrage aan het opleiden van vakbekwame mensen en breng je de liefde voor je vak aan hen over. Tegelijkertijd blijf je op de hoogte van ontwikkelingen in je vakgebied en ontwikkel je ook jezelf volop. Kies voor ontwikkeling. Kies voor Deltion!
Het is onze missie om studenten, medewerkers en onze partners een omgeving te bieden waarin zij het beste van zichzelf kunnen geven. We willen goed onderwijs verzorgen, onze studenten de attitude, kennis en vaardigheden bijbrengen die bij de beroepsbeoefening horen. Hierdoor ontwikkelt elk individu zich optimaal, om zo een zinvolle, persoonlijke bijdrage te kunnen leveren aan de maatschappij.
We willen het opleidingscentrum zijn waar werkgevers de toekomstige werknemers vinden waaraan zij behoefte hebben en waar zij en hun zittende werknemers bij- of omscholen. Dat leidt ertoe dat studenten graag bij ons komen studeren, regionale stakeholders met ons willen samenwerken en een ieder bij ons wil werken.
Het Deltion College is halverwege de jaren negentig ontstaan als gevolg van fusies van diverse mbo-opleidingen in, en in de nabije omgeving van, Zwolle.
Ik werk met erg veel plezier op het Deltion College. Dit komt omdat mijn baan afwisselend is doordat ik zowel aan het onderwijzen ben als werkzaamheden verricht op het gebied van onderwijs vernieuwingen. Daarnaast heb ik leuke collega’s, leuke studenten en liggen er veel mogelijkheden voor medewerkers. Kortom ik zou niets anders willen.
Fantastisch bedrijf om te werken! Leuke studenten, fijne collegae en bovenal een gezellige en open sfeer. Binnen de BBL opleiding waar ik werkzaam ben staat de student centraal en wordt er alles aan gedaan om maatwerk te bieden en een goede balans te vinden tussen leren en werken.
Werken bij het Deltion is leuk en uitdagend!
Fijn om stage te lopen en fijn om te werken! Hier en daar wat ontwikkeling mogelijk, maar over het algemeen een hele goede school.
Een prettige werk omgeving met gelijkgezinde collega’s. Fijne sfeer en een mogelijkheid om ideeën tot bloei te laten komen. Goede mogelijkheid tot doorgroei in je werk en veel vrijheid om je eigen draai aan je lessen te geven.
Goede arbeidsvoorwaarden en een prettig werkklimaat. Genoeg ruimte voor eigen initiatief en zelfontplooiing.
Mooie organisatie. Veel mogelijkheden voor professionaliseren. Goede voorzieningen.
Communicatie en sfeer zijn goed. Het gebouw op zich is niet altijd even vriendelijk om in te werken (weinig daglicht en droge lucht)
Een jaar geleden mocht ik bij het Deltion College te Zwolle komen werken. ‘De deuren wijd open! 1 van visies van het Deltion College. Ik kan dit beamen, ik ben met open armen ontvangen en iedereen wil mij helpen waar nodig! Ik ben erg te spreken over het Deltion College, ik mag hier leren, werken en mij verder ontplooien tot leraar. Tijdens dit leerproces tot leraar heb ik een fijne begeleiding. Het Deltion College is een ROC die ik iedereen wil/kan aanbieden om zowel te gaan leren als te werken!
Fijne werkgever. Wellicht afhankelijk van de opleiding waar je terecht komt, maar BBC is een erg fijn team.
Erg prettige werkomgeving, waar ik iedere dag met plezier naar toe ga.
Fijne werkgever, leuke collega’s en een prettige werksfeer.
Binnen het werk zou iets meer diversiteit mogen zijn, en door beleid niet heel veel mogelijkheden om door te ontwikkelen. Zeer goede arbeidsvoorwaarden bijv. op gebied van verlof.
Zeker een prima werkgever. Binnenkomst was voor mij wel rommelig, ik wist niet in welk team ik zou gaan werken, en wat daar van me verwacht werd. Ik kreeg de indruk dat niemand dit wist…
Verder zijn zaken hier goed geregeld. Gebouwen en ruimtes zijn schoon en netjes, diverse faciliteiten (b.v. ICT, lesmaterialen etc.) zijn goed op orde. Er zijn heel wat onderwijsinstellingen waar het minder goed werkbaar is.
Ik ben nu 6 maanden bij deze werkgever en het is erg goed geregeld allemaal. Mijn vorige werkgever zou hier veel van kunnen leren, ik zit nu wel op mijn plek!
Deltion draagt elke dag bij aan de ontwikkeling van jonge mensen! Daarom werk ik al jaren met veel plezier bij Deltion. In verschillende functies heb ik mij steeds verder kunnen ontwikkelen en ben ik uiteindelijk doorgegroeid naar mijn huidige functie. Een goede en zorgvuldige werkgever met oog voor haar medewerkers!
Het Deltion College is een goede werkgever. Er is volop ruimte om je te ontwikkelen en er is ruimte om van je baan een leuke uitdagende job te maken. Het is een bruisende omgeving om te werken!
Fijn om betekenis te kunnen geven aan het ontwikkelen van talenten, van onze studenten, maar ook van mezelf. Deltion is een organisatie die open staat voor nieuwe initiatieven.
top werkgever. werk hier al 10 jaar en bevalt me prima
Voor mij is het belangrijk me ergens te kunnen ontplooien. Dit is de reden dat na een paar jaar mijn interesse vaak wordt gewekt door een nieuwe functie (binnen of buiten een organisatie). Toen ik begon met werken bij het Deltion College had ik niet verwacht er bijna tien jaar later nog te werken. De afgelopen jaren heb ik verschillende kansen gekregen en aangegrepen waardoor mijn werk voor mij interessant blijft! Heel prettig. Verder houd ik van de dynamiek die het Deltion met zich meebrengt.
Fijne werkgever, er is veel ruimte voor professionele en persoonlijke ontwikkeling. Prettige open sfeer waarbij er steeds gewerkt wordt aan en in verbinding met elkaar.
Het Deltion College is voor mij een werkgever die mij ruimte biedt om uitdagingen te vinden, mijn creativiteit in te zetten en mij te ontwikkelen in brede zin. Dus ook voor mijn persoonlijke ontwikkeling. Daarnaast is binnen het Deltion College van alles te beleven door de ambities van de opleidingen maar ook die van de directie. (voorbeeld: De catwalk uitvoering van de opleiding mode, waar studenten uit verschillende opleidingen samenwerken, en de Deltion Dag voor medewerkers om elkaar te inspireren (50 workshops voor en door medewerkers). Neem daarbij de campus waar wij met ons allen onder 1 dak zitten en gebruik kunnen maken van sportaccommodaties en diverse restaurants. Gelukkig dat wij nog geen hotel hebben anders zouden veel mensen te weinig thuis zijn 🙂
Met veel trots en plezier werk ik voor Deltion. Een werkgever waar veel ruimte is voor nieuwe ideeën. Veel mogelijk op gebied van ontwikkeling/ professionalisering, goede arbeidsvoorwaarden, toekomstgericht en fijne collega’s.
Deltion biedt een heerlijke plek om te werken.
Bij Deltion krijg ik volop ruimte om mezelf te ontwikkelen. Ik word uitgedaagd om mee te denken èn om het werken binnen Deltion te verbeteren. Iedere dag is er wel iets te beleven binnen Deltion: dit inspireert enorm. Nieuwe ideeën zijn van harte welkom. Deltion is een prima werkgever!
Overig
hbo
divers
De functie van leraar is ingedeeld in salarisschaal LB van de cao mbo.Het maximale brutosalaris dat daarbij hoort bedraagt € 4.019,– per maand voor een fulltimer, excl. 8% vakantiegeld en een eindejaarsuitkering van 8,33%.
De bepalingen in de cao-mbo zijn van toepassing (https://www.mboraad.nl/themas/cao-mbo). Bovendien kent Deltion goede secundaire arbeidsvoorwaarden: kijk voor meer informatie op onze website (http://www.deltion.nl/werken-bij/vacatures/arbeidsvoorwaarden).